Czy to już rzeczywiście 5 lat ? Łodziarnia Lody na Okrągło, pierwsza lodziarnia w Łodzi, która smaki lodów zmienia codziennie obchodzi  5 sierpnia swoje 5 urodziny.

Łodziarnia przy Sienkiewicza 13 to mały punkt na naszej łódzkiej mapie gastronomicznej. Rodzinny mini interes zaczerpnięty formułą z Włoch. Nie franczyza z dziesiątkami punktów bazująca na gotowych recepturach, nie fabryka. Są tylko w trójkę, robią tylko lody, ale za to jakie.

Zacznijmy zatem od początku. Na początku był smak i jakość i tak też pozostało. Do swojej pracy podchodzą z sercem i całkowitym zaangażowaniem. Lody robią codziennie z pasteryzowanego przez siebie mleka i śmietany a owoce, nie soki i koncentraty, to podstawa ich sorbetów. Ich hasło przewodnie to „codziennie świeże, codziennie nowe” Lodów każdego jednego smaku robią tylko tyle ile są w stanie sprzedać w ciągu maksymalnie 2 dni.

Nie stosują głębokiego mrożenia bo długie przechowywanie to utrata ich smaku i jakości. Nie przechowują lodów tygodniami bo nie muszą. Małe partie lodów to sekret świeżości ich lodów. Wszystko u nich jest świeże bo produkowane na bieżąco, codziennie!

Lodów, smaków, receptur mają całe mnóstwo bo lody to ich pasja, którą dzielą się ze swoimi klientami już 5 rok. W tym roku, pomimo Covid-19, zapraszają na swoje urodzinowe święto.

Bądźmy z nimi razem 5 sierpnia i nie tylko w tym dniu. Będzie słodko, lodowo ale i bezpiecznie, a lodowe nagrody czekają.

Kategorie:Miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *