B

Bążur! a w zasadzie Aloha! Foodcast #1

Bążur! Witajcie w foodcaście, w którym rozmawiam z szefami kuchni, właścicielami restauracji, smakoszami, gospodarzami i wszystkimi łasuchami nie tylko z łódzkiego podwórka. Z obsesją gadamy o jedzeniu, smakach i zapachach co dwa tygodnie postaramy się Was zaprosić do stołu, czasem zasiorpiemy, czasem zamlaszczemy.

Moim gościem jest zajebiście utalentowany szef kuchni. Ciężko pracujący na sukces, autor rewelacyjnego, hawajskiego konceptu na mapie łódzkiej gastronomii – Aloha Poke – Mateusz Raczyński! Mahalo!

Odcinek ten jest iście hawajski, ale bez ananasa na pizzy. Zapraszam do odsłuchu. Naszym partnerem foodcastu jest Wine Direct by Partner Center oraz sklep internetowy DobreWino.pl

Autor podcastu

Igor Jankowski: projektant z ponad 15 letnim doświadczeniem, właściciel studia Zostaw To Nam, współtwórca bloga oraz podcastu o rozwoju Inny Rytm. Na co dzień doradza i buduje strategie komunikacji dla branży Horeca. Projektuje identyfikacje wizualne, tworzy murale i ciągle poszukuje nowych form wyrażania siebie. Jego miłość do kulinariów przekłada na organizowane przez całą ekipę portalu festiwale.

Kategorie:Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *