B

Bążur Foodcast #2 Łódź Restaurant week

Bążur! Witajcie w foodcaście, w którym rozmawiam z szefami kuchni, właścicielami restauracji, smakoszami, gospodarzami i wszystkimi łasuchami nie tylko z łódzkiego podwórka. Z obsesją gadamy o jedzeniu, smakach i zapachach co dwa tygodnie postaramy się Was zaprosić do stołu, czasem zasiorpiemy, czasem zamlaszczemy.

Dzisiaj na antenie naszego foodcastu wyjątkowi goście – ¾ zespołu Restaurant Week – Kasia, Adam i moja skromna osoba. Brakuje nam jeszcze Natalii, którą pochłonął wir obowiązków!

Odcinek opowiada o organizowanych przez nas festiwalach, a przede wszystkim rozpoczętym właśnie Łódź Restaurant Week. Zapraszam do odsłuchu. Naszym partnerem foodcastu jest Wine Direct by Partner Center oraz sklep internetowy DobreWino.pl

Autor podcastu

Igor Jankowski: projektant z ponad 15 letnim doświadczeniem, właściciel studia Zostaw To Nam, współtwórca bloga oraz podcastu o rozwoju Inny Rytm. Na co dzień doradza i buduje strategie komunikacji dla branży Horeca. Projektuje identyfikacje wizualne, tworzy murale i ciągle poszukuje nowych form wyrażania siebie. Jego miłość do kulinariów przekłada na organizowane przez całą ekipę portalu festiwale.

Kategorie:Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *