B

Bążur Foodcast #4 Przemysław Pasikowski

Bążur! Witajcie w foodcaście, w którym rozmawiam z szefami kuchni, właścicielami restauracji, smakoszami, gospodarzami i wszystkimi łasuchami nie tylko z łódzkiego podwórka. Z obsesją gadamy o jedzeniu, smakach i zapachach. Co dwa tygodnie postaramy się Was zaprosić do stołu, czasem zasiorpiemy, czasem zamlaszczemy.

Absolwent Francuskiej Szkoły CFA Louis Prioux oraz poznańskiej WSGiH. Współzałożyciel Firmy Gastro Staff, obsługującej od strony kelnerskiej najważniejsze wydarzenia kulinarne w Polsce, miedzy innymi: Transatlantyk oraz Galę Gault & Millau.

Swoją świadomość gastronomiczną kształtował we francuskich i polskich hotelach a umiejętności managerskie zdobywał podczas kierowania gastronomią w hotelach o standardzie 4 i 5*.

Pasjonat wina, alkoholi szlachetnych oraz restauracji wyróżnionych przez przewodnik Michelin.

Dzisiaj moim gościem jest inteligentny, doświadczony, utalentowany Przemek Pasikowski. W gastronomii od zawsze. Posiadacz niewyparzonego języka, brnie po szlakach kulinarnych, czasem w nastroju malkontenta. Nie jedno wyzwisko i k***a poleciały z jego ust podczas najważniejszych gal kulinarnych w Polsce. Zapraszam do odsłuchu. Naszym partnerem foodcastu jest Wine Direct by Partner Center oraz sklep internetowy DobreWino.pl

Autor podcastu

Igor Jankowski: projektant z ponad 15 letnim doświadczeniem, właściciel studia Zostaw To Nam, współtwórca bloga oraz podcastu o rozwoju Inny Rytm. Na co dzień doradza i buduje strategie komunikacji dla branży Horeca. Projektuje identyfikacje wizualne, tworzy murale i ciągle poszukuje nowych form wyrażania siebie. Jego miłość do kulinariów przekłada na organizowane przez całą ekipę portalu festiwale.

Kategorie:Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *