B

Bążur Foodcast #6 Asia Banad Posypane

Bążur! Witajcie w foodcaście, w którym rozmawiamy z szefami kuchni, właścicielami restauracji, smakoszami, gospodarzami i wszystkimi łasuchami nie tylko z łódzkiego podwórka. Z obsesją gadamy o jedzeniu, smakach i zapachach. Co dwa tygodnie postaramy się Was zaprosić do stołu, czasem zasiorpiemy, czasem zamlaszczemy.

Bynajmniej nie Maria Antonina, bynajmniej nie wygląda jak typowy cukiernik. Dietetyczka z wykształcenia tworzy naprawdę słodki koncept Posypane. Niech jedzą ciastka! Tak krzyczy co tydzień ona – Asia Banad. Poznaliśmy się w reżimowej telewizji, Asia była gościem mojego kącika kulinarnego podczas programu śniadaniowego Budzi się LudzI. Rozmawiamy o słodkościach, o byciu fit, o ogarnianiu wielu projektów na raz. Asia prowadzi super podcast „Niech Jedzą Ciastka!”, zapraszamy do odsłuchu.

Autor podcastu

Igor Jankowski: projektant z ponad 15 letnim doświadczeniem, właściciel studia Zostaw To Nam, współtwórca bloga oraz podcastu o rozwoju Inny Rytm. Na co dzień doradza i buduje strategie komunikacji dla branży Horeca. Projektuje identyfikacje wizualne, tworzy murale i ciągle poszukuje nowych form wyrażania siebie. Jego miłość do kulinariów przekłada na organizowane przez całą ekipę portalu festiwale.

Kategorie:Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *