P

Pyszna Fabryka, zdrowe jedzenie po łódzku

Gdy na łódzkim rynku pojawia się nowe, czujemy się zobowiązani, by posmakować, sprawdzić i zrecenzować. Tak, też było w przypadku nowego cateringu, który bardzo hucznie wystartował w Łodzi. Zaciekawiły nas ociekające kolorami dania, narobiły smaka zdjęcia, które od samego patrzenia sprawiały wrażenie, że gdzieś w pobliżu unosi się zachęcający zapach.

Pokusiliśmy się o spróbowanie, postanowiliśmy zrobić sobie wolne od „garów”!
Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na posiłki z cateringu dietetycznego. Wśród zalet diet pudełkowych, jako pierwszy punkt zdecydowanie trzeba wymienić oszczędność czasu. Nie musimy planować posiłków, robić zakupów. Jedzenie dostarczane jest nam pod same drzwi – wygodnie prawda? My znaleźliśmy jeszcze jeden wielki plus i ogromną zaletę cateringu Pyszna Fabryka. Gotuje dla nas sam półfinalista pierwszej edycji programu Hells Kitchen – Arkadiusz Klimkiewicz! Arek dał się poznać, jako bardzo ambitny, młody szef kuchni. Od pierwszej edycji programu minęło już trochę czasu, lecz w kwestii podejścia do dań, do kuchni nic się nie zmieniło. W przygotowywanych propozycjach cały czas czuć miłość do gotowania. Różnorodność dań w „Pysznej fabryce” jest podstawą, nie ma opcji na nudę. Każdego dnia menu jest zupełnie inne, Arek pomaga nam wprowadzać poprawne nawyki żywieniowe. Przy 5-ciu zbilansowanych posiłkach w ciągu dnia, łatwiej jest nam dbać również o nawyk regularnego jedzenia.

Z czego słynie „Pyszna Fabryka”?

„Pyszna Fabryka” to smakowity jak sama nazwa wskazuje catering dietetyczny pochodzący z Łodzi. Dowóz posiłków odbywa się póki co tylko na terenie Łodzi i okolic. Codziennie pod swoimi drzwiami znajdujemy świeże, lokalne produkty.

W ofercie Pysznej Fabryki znajdziesz diety:

  • dieta standard
  • dieta sport
  • dieta keto
  • dieta wege z rybą
  • dieta vegan
  • dieta wege
  • dieta detoks
  • dieta hashimoto

Dobór indywidualnej diety poprzedzony jest konsultacją z dietetykiem, dzięki czemu wybrany zestaw idealnie odpowiada Twoim gustom, smakowi oraz potrzebom organizmu. Pamiętajcie, że dietę można zamówić na dowolny okres , ale rabat dla stałych klientów przysługuje tylko w opcji na więcej niż 30 dni. (15% rabatu) 

Oferta specjalna „Pysznej Fabryki”

Założyciele „Pysznej Fabryki” podczas tworzenia swojej oferty nie zapomnieli także o osobach cierpiących na Hashimoto, a także o tych, którym zależy na oczyszczeniu organizmu poprzez żywieniowy detoks. Rosnącą popularnością cieszy się również dieta keto, której założeniem jest zminimalizowanie ilości węglowodanów w codziennej diecie. W efekcie organizm czerpie swoją energię nie ze standardowego źródła, którym jest glukoza, ale z ciał ketonowych.

Ciekawą propozycją dla miłośników kuchni z różnych zakątków świata jest menu czwartkowe. Szef kuchni „Pysznej Fabryki” wie co dobre i zawsze tego dnia przygotowuje przysmaki z innych krajów, np. dania meksykańskie, azjatyckie, amerykańskie itp. To kolejna cecha, która wyróżnia tę dietę pudełkową na tle innych cateringów dietetycznych. Nasze testy potwierdzają, że dania są nie tylko świeże i atrakcyjne pod względem wizualnym, ale przede wszystkim smaczne.

Na sam koniec warto dodać, że w czasie pandemii wybór diety pudełkowej jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Swoje wyjścia z domu możemy ograniczyć do minimum. Jest to też świetna opcja dla osób przebywających na kwarantannie, w sposób bezkontaktowy można mieć dostarczone posiłki na cały następny dzień. I to nie byle jakie posiłki…

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.pysznafabryka.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *