H

Hotelowa i domowa kuchnia w “Sote”

O rewolucji kulinarnej w Łodzi było mówione już nie raz. Mamy świetnych, kreatywnych szefów kuchni, oryginalne koncepty, wyszukane dania, klimatyczne restauracje. Każdy z nas ma swoje ulubione miejsca, czy to na śniadanie, szybki lunch w pracy, niedzielny obiad z rodziną czy w końcu romantyczną kolację z drugą połówką.

N Na szczęście mamy w czym wybierać. Często myśląc o wyjściu do lokalu pierwsze nasze myśli kierują się w miejsca oczywiste Piotrkowska, Manufaktura, Księży Młyn. Często zapominamy o perełkach, w których można poczuć się naprawdę dobrze, z dala od centrum. Taką perełką niewątpliwie jest „Restauracja Sote” mieszcząca się na Radogoszczu na ulicy Liściastej.

W “Sote” zmieniło się wszystko począwszy od wystroju a skończywszy na nowym szefie kuchni. Za sterami kuchni możemy teraz zobaczyć Arkadiusza Dranickiego, który z nową energią i pomysłami spełnia swoją kulinarną misję. Zapewne, wszyscy moglibyśmy przekonać się o wyjątkowości kuchni Arka, gdyby nie pandemia, która zamknęła restauracje. W tych ciężkich czasach, szefowie kuchni staja się niesamowicie kreatywni, tak też jest również w tym wypadku. Restauracja “Sote” nie daje o sobie zapomnieć, w czasie zamknięcia oprócz wynosów z regularnej karty uruchomili wynosy i dowozy ponad 55 różnorodnych pozycji. Wszystkie wynosy i dowozy, realizowane są do godziny 21:00. Restauracja “Sote”, jest restauracją hotelową ich wyśmienita kuchnia sprawdza się i na spotkaniach, konferencjach, ale również słynie ze śniadań oraz smacznych, dwudaniowych lunchy. Lunche wydawane są w godzinach 12:00-16:00, siedem dni w tygodniu (28,00 zł).

Co z nowości?

W czasie pandemii, „Restauracja Sote” wyszła na przeciw swoim gościom i oferuje im wyszukane, różnorodne propozycje. To gość decyduje na co ma ochotę, czy ma to być coś tradycyjnego z aktualnej karty, czy może bardziej wyszukane, orientale smaki z mini karty STREET BY SOTE
(burgery w wersji wege i mięsnej, owoce morza, tapasy)

A może DOMÓWKA ALA SOTE?
Co zaoferowali w tym zestawie? Otóż… to, co na każdym polskim przyjęciu być musi czyli np. domowy rosół, barszczyk czerwony, schabowy, faszerowany filet z kurczaka, żeberka, kotlet mielony, pierogi, szarlotka…i inne pyszności.
Kolejna mini karta opiera się typowo na SMAKACH ZIEMII ŁÓDZKIEJ czyli np. królowa łódzkich zup zalewajka, lepioszki czy żulik.

Jeśli siedzisz w domu i zupełnie nie masz ochoty, siły i czasu przygotowywać posiłki dla siebie, czy też rodziny skorzystaj z propozycji Restauracji „Sote”.
PSYT Mamy też przecieki, że przygotowali specjalną ofertę wigiliją, nie czekaj aż będzie za późno, zamówienia już spływają. Zamów catering z „Sote” i ciesz się świąteczną atmosferą bez nerwów i pośpiechu w kuchni.

Więcej o ofercie Restauracji Sote dowiedzieć można się na ich fanpagu https://www.facebook.com/RestauracjaSote

Kategorie:Miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *