Covid namieszał. Szczególnie gastronomia nie ma lekko w obecnym, trudnym i dziwnym czasie. Dlatego jeśli ty nie możesz przyjść do restauracji, restauracja przyjdzie do Ciebie!

Co byś powiedział na zaproszenie „Fariny” do swojego domu, by móc rozkoszować się jej specjałami z najbliższymi przy własnym stole, w zaciszu Twojej jadalni? Restauracja Farina Bianco proponuje kolację degustacyjną w wyjątkowo komfortowych warunkach, bo we wskazanym miejscu i terminie, przygotowaną w taki sposób, abyście nie musieli się o nic troszczyć.

Zapewnią oryginalne Menu „Chef’s Choice”, nakrycia, obsługę i oczywiście zespół kucharzy, który zadbają o całość. Menu „Chef’s Choice” to zestaw dań przygotowanych specjalnie dla Was, wyraz kreatywności inspirowany klasykami kuchni włoskiej i międzynarodowej w nowoczesnej odsłonie. To kuchnia idealnie sezonowa, oparta na najlepszych produktach dostępnych w danej chwili. Doświadczenie można pogłębić dzięki opcji doboru win do potraw, co spotęguje kulinarne doznania, podkreśli smak dań i wyodrębni z nich smakowe niuanse.

„Farina w Twoim domu” to doskonały pomysł na prezent, rocznicę ślubu, wyjątkowe spotkanie z przyjaciółmi, czy niezapomnianą randkę!


Cena menu i co kryje się w tym doświadczeniu

  • 5-daniowe menu degustacyjne* w formie niespodzianki
  • nakrycia
  • obsługa kelnerska
  • obecność szefa lub zastępcy szefa kuchni
  • transport na terenie Łodzi (poza Łodzią wyceniany indywidualnie)
  • od 269 pln brutto / os.

*dwie przystawki, dwa dania główne, deser & niespodzianki – z uwzględnieniem nietolerancji i
restrykcji żywieniowych.

Więcej szczegółów dowiecie się na stronie oraz fanpage’u restauracji.

Kategorie:Miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *