L

Lodz Delivery. Portal stworzony przez restauratorów dla restauratorów.

Okres pandemii koronawirusa to wyjątkowo trudny czas dla lokali gastronomicznych. Z jednej strony zostały one praktycznie z dnia na dzień pozbawione możliwości przyjmowania gości. Z drugiej natomiast wielu przedsiębiorców nie może liczyć na pomoc finansową od państwa.

W takiej sytuacji cała branża gastronomiczna zmuszona jest skupić się na serwowaniu dań na wynos. W odpowiedzi łódzcy restauratorzy stworzyli portal Lodz Delivery, który obsługuje zamówienia jedzenia. To świetna alternatywa dla popularnych platform, które jednak naliczają sobie dotkliwe marże.

Czym jest Lodz Delivery?

Portal www.lodzdelivery.pl to platforma do zamawiania jedzenia z łódzkich restauracji. Propozycja ta została utworzona przez restauratorów dla restauratorów, którzy najlepiej znają potrzeby oraz wymagania swojej branży. W odróżnieniu od innych popularnych stron tego typu Lodz Delivery proponuje znacznie niższe koszty dołączenia do portalu. W efekcie ze strony mogą korzystać z zyskiem nawet restauracje, które za swoje dania proponują stosunkowo niskie ceny.

Jakie korzyści płyną z dołączenia do portalu?

Jedną z najważniejszych zalet dołączenia do Lodz Delivery jest stały i niezmienny abonament oraz koszty prowizji dostaw. Dzięki temu jako restaurator nie tylko wiesz z góry, ile zapłacisz, ale również możesz zadecydować, czy stać Cię na dołączenie do platformy. Wszystkie rozliczenia realizowane są w trybie miesięcznym. Co ważne, jako restaurator nie musisz samodzielnie podpisywać umów z serwisami świadczącymi usługi płatności online. Strona Lodz Delivery w 100% obsługuje je samodzielnie.

Dodatkową korzyścią strony są dwa praktyczne panele usprawniające pracę:

  • Panel administratora – swój profil z oferowanym menu możesz zbudować samodzielnie, jak i zlecić to zadanie administratorom portalu. Portal administratora daje także opcje samodzielnego dodawania i wyłączania dań z Twojego menu, dzięki czemu nie musisz czekać na wprowadzenie zmian przez zewnętrza obsługę portalu.
  • Panel kierowcy – jego zadaniem jest maksymalne usprawnienie dostaw do klientów.

Do Twojej dyspozycji oddany został również specjalny numer telefonu, pod którym centrum pomocy wspiera restauratorów oraz rozwiązuje wszystkie pojawiające się problemy techniczne. Ważne, że numer ten działa 7 dni w tygodniu, dzięki czemu w weekendy, kiedy zamówień jest najwięcej, nie jesteś zdany tylko na siebie.

Jak dołączyć do Lodz Delivery?

Jeśli posiadasz restaurację lub inny lokal gastronomiczny w Łodzi, możesz dołączyć do portalu Lodz Delivery, kontaktując się z administratorem pod adresem: info@lodzdelivery.pl

Naszym zdaniem Lodz Delivery to rozwiązanie doskonałe dla łódzkich restauratorów. Z jednej strony nie ponosisz wysokich opłat, jak to bywa w przypadku popularnych portali, z drugiej z kolei nie obowiązuje Cię okres wypowiedzenia, jeśli restauracje będą mogły wrócić do tradycyjnego sposobu działania. Atrakcyjna dla restauratorów, stała kwota abonamentu, prosta obsługa własnego panelu oraz doskonała organizacja dostaw to szansa, aby Twoja restauracja mogła przetrwać ten trudny czas.

Kategorie:Miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *