P

Pizza Run z Fiero! By Runoholic wystartuje po raz trzeci!

19września br. odbędzie się III edycja kulinarnego biegu Pizza Run. Na starcie pojawi się 400 uczestników oraz 100 dzieci. Jak w ubiegłych latach pobiegną po smakowity medal i pyszną pizzę przygotowaną przez łódzką sieć pizzerii Fiero!. Jak przy każdym wydarzeniu tworzonym przez Runoholica przewidziano zbieranie karmy dla potrzebujących zwierzaków oraz losowanie nagród, dla osób, które wesprą zbiórkę, a także moc atrakcji dla uczestników, którzy będą mogli przyjemnie spędzić czas na specjalnie przygotowanych animacjach.

Bieg Pizza Run wystartuje w Parku im. Baden-Powella, o godzinie 10.15. Dzieci pokonają dystanse od 300 do 1200 metrów, dorośli będą mieli przed sobą trasę o długości 5 km. W nagrodę za ukończenie biegu uczestnicy otrzymają pyszną pizzę oraz apetycznie wyglądające medale zaprojektowane przez firmę Zostaw To Nam.

Organizatorami biegu jest Runoholic – Dominik Stanek, łódzki biegacz, twórca internetowy, a zawodowo Policjant KWP w Łodzi oraz Aleksandra Stawarz, znana jako Cooking Monster – miłośniczka zwierząt i blogerka kulinarna, zawodowo związana z branżą hotelarską. Partnerem biegu ponownie jest lokalna sieć pizzerii „Fiero Pizza!”. 

Na koncie Dominika i Oli znaleźć można serię biegów kulinarnych, które tworzą niesamowity i unikalny w biegowym świecie koncept jakim jest Korona Łasucha, czyli trofeum, które może zdobyć każdy biegacz, który ukończy wszystkie 4 biegi kulinarne – Pączek Run, Ice Cream Run, Pizza Run oraz Cookie Run, zarówno w formie stacjonarnej, jak i wirtualnej.

Na biegowych ścieżkach wydeptanych przez Runoholica i jego partnerkę zawsze jest miejsce dla zwierząt. Ola i Dominik są właścicielami dwóch psów rasy Cavalier King Charles Spaniel pieszczotliwie nazywanych Gałganami. To właśnie przezwisko, które przylgnęło do ich pupili dało początek, a tym samym patronat wydarzenia Gałgan Run, czyli biegu organizowanego dla psów i z psami. Dominik wraz ze swoim psami nie tylko ambasadoruje, ale i regularnie bierze udział w innych imprezach biegowych.

Wydarzenia tworzone przez ten duet zawsze są okazją do wspaniałej zabawy, spotkań w rodzinnym gronie i cieszenia się pysznym jedzeniem, ale przede wszystkim przyjemną formą spędzania czasu na świeżym powietrzu. 

Wydarzenie na Facebooku

Kategorie:Wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *