R

Restaurant Week przedłużony do 3 października!

Jeśli nie zdążyłeś jeszcze wziąć udziału w Festiwalu Najlepszych Restauracji, masz na to szansę! Ze względu na duże zainteresowanie Gości i docierające do Organizatorów prośby o wydłużenie, jesiennej edycja Restaurant Week została przedłużona do 3 października!

Najlepsze restauracje z kilkunastu regionów Polski zapraszają Gości na popisowe trzydaniowe menu #SpozaKarty w dodatkowym terminie 27.09 – 3.10. W cenie 59 zł (do -50%) znajdzie się też prezent od Partnerów. Rezerwacje trwają w aplikacji http://app.rclb.pl i na stronie http://restaurantweek.pl.

Zgodnie z hasłem #FoodMustGoOn!, które towarzyszy jesiennej edycji Festiwalu, nie przerywamy jedzenia, a nawet je przedłużamy! Otrzymaliśmy bardzo pozytywny odzew i liczne prośby Gości o wydłużenie Festiwalu. Dlatego zdecydowaliśmy się wydłużyć jesienną edycję o 7 dni, aż do 3 października.

zaznacza Ewa Pawella, Marketing Director Restaurant Club

Dzięki temu Goście będą mieli szansę na odwiedzenie jeszcze większej liczby restauracji oraz spróbowanie unikalnych dań przygotowanych specjalnie na Restaurant Week przez top Chefów.

W przedłużonej edycji Festiwalu swój udział zadeklarowały restauracje m.in. z Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Trójmiasta, Poznania, Łodzi, Szczecina, Białegostoku czy Śląska.  Wśród nich m.in. białostocka Atmosfera, krakowska Sobremesa, łódzka Przędzalnia, a także warszawska Aruba, Deska i Kreska czy Rest. Baczewskich.  Do 3 października będzie można spróbować unikalnych dań, których nie znajdziemy w regularnym menu. Kaczka z musem z pietruszki i dymem czereśniowym, gołąbki w liściach winogron czy muszle św. Jakuba z kiszonkami to zaledwie kilka spośród wielu propozycji od najlepszych Chefów. Przedłużona edycja Restaurant Week będzie więc doskonałą okazją do odkrywania nowych smaków oraz klimatu restauracji!

Zestaw składający się z przystawki, dania głównego i deseru będzie dostępny w specjalnej cenie 59 zł. Każdy pełnoletni Gość otrzyma w prezencie także koktajl Martini Fiero & Kinley Tonic Water, który stanowi idealne połączenie smaków. Wsparcie dla otwarcia restauracji przekazała w tej edycji marka Coca-Cola. Wszystkie uczestniczące restauracje otrzymały za darmo napój Coca-Cola Zero Cukru, który będzie sprzedawany za 5 zł. Kwota ta w całości trafi na konto restauracji.

W aplikacji https://app.rclb.pl i na stronie www.RestaurantWeek.pl dostępne są już rezerwacje na przedlużony Festiwal. Należy wybrać liczbę osób, datę, godzinę oraz jedno z dwóch menu. Każda wizyta w restauracji podczas Restaurant Week jest przewidziana na 90 minut. Restaurant Week pozostaje wierny filozofii #SzanujJedzenie. Dzięki wcześniejszemu wyborowi menu przy dokonywaniu rezerwacji online, marnowana żywność w restauracjach ograniczona jest do minimum.

Nie czekaj! Już dziś odkrywaj nowe restauracje, rezerwuj popisowe dania #SpozaKarty od najlepszych Chefów!

Rezerwacje: https://app.rclb.pl lub  www.RestaurantWeek.pl / Festiwalowe miasta i regiony: Białystok, Kraków, Łódź, Lubelskie, Poznań, Rzeszów, Silesia, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Warmia i Mazury. / Termin Festiwalu: 8 września – 3 października  2021 / Kontakt dla mediów: aleksandra@restaurantclub.pl

Kategorie:Wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *