B

Bążur Foodcast #10 Paulina Bartczak, Michał Banachowski, Tajm Catering

Bążur! Witajcie w foodcaście, w którym rozmawiamy z szefami kuchni, właścicielami restauracji, smakoszami, gospodarzami i wszystkimi łasuchami nie tylko z łódzkiego podwórka. Z obsesją gadamy o jedzeniu, smakach i zapachach. Co dwa tygodnie postaramy się Was zaprosić do stołu, czasem zasiorpiemy, czasem zamlaszczemy.

Mówimy catering dietetyczny, dieta pudełkowa lub jedzenie pod drzwi – nazw wiele, a popularność tego rozwiązania co raz większa. Powodów rosnącego zainteresowania kateringiem jest wiele. Ale dlaczego? Dzisiaj porozmawiamy m.in. o tym z naszymi gośćmi – reprezentantami cateringu dietetycznego Tajm – Pauliną Bartczak oraz Michałem Banachowskim.

Dieta pudełkowa jest ciekawym odzwierciedleniem nawyków i przyzwyczajeń polaków. Jesteśmy coraz bardziej świadomi wpływu racjonalnego żywienia na stan naszego zdrowia i samopoczucie, a z drugiej strony nie mamy czasu na samodzielne przygotowanie posiłku od podstaw. Kto najczęściej sięga po diety pudełkowe? Jakie diety cieszą się największą popularnością?  O tym w najnowszym odcinku podcastu Bążur.

Partnerem podcastu jest Catering Dietetyczny Tajm
tajm.pl

Autor podcastu

Igor Jankowski: projektant z ponad 15 letnim doświadczeniem, właściciel studia Zostaw To Nam, współtwórca bloga oraz podcastu o rozwoju Inny Rytm. Na co dzień doradza i buduje strategie komunikacji dla branży Horeca. Projektuje identyfikacje wizualne, tworzy murale i ciągle poszukuje nowych form wyrażania siebie. Jego miłość do kulinariów przekłada na organizowane przez całą ekipę portalu festiwale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *